Lista trenerów

Lista trenerów

Anna Warzecha

Audytor IATF od 2011 roku, współpraca z czołowymi Jednostkami Certyfikującymi (rocznie około 40 audytów w Polsce i za granicą, głównie Niemcy, Austria, Litwa), w motoryzacji od ponad 16 lat, doświadczenie głównie w pracy jako Lider Projektów na poziomie międzynarodowym, współpraca z większością klientów motoryzacyjnych (OEM: Jaguar, Ford, Volvo, RR, BY, FCA, PSA, GM, VW), od ponad 10 lat trener i konsultant na rynku motoryzacyjnym w zakresie APQP, PPAP, FMEA, ISO 9001 oraz IATF (najnowsze wydania), VDA 6.3, specyficzne wymagania klientów (głównie VW), wiele wdrożeń systemów na zgodność z ISO TS16949 i IATF16949:2016 oraz tysiące godzin szkoleń i warsztatów dla kluczowych dostawców rynku motoryzacyjnego (tier 1) w Polsce i za granicą (Niemcy, Austria, Litwa, Bułgaria), wykładowca z tematyki FMEA oraz zarządzania reklamacjami i niezgodnościami w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim

Magdalena Mielczarek

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Informatyki Politechniki Łódzkiej Filii w Bielsku-Białej -specjalizacja: Zarządzanie Jakością w Przemyśle Motoryzacyjnym oraz Studiów Podyplomowych Politechniki Śląskiej w zakresie Zarządzanie Jakością w Przedsiębiorstwie.

Od 2000 roku związana z przemysłem motoryzacyjnym dostarczającym do największych producentów OEM. Karierę zawodową rozpoczęła od działu jakości, poprzez ciągłe doskonalenie (Six Sigma, Lean) finalnie skupiając się na zarządzaniu systemem jakości.

Obecnie auditor wiodący ISO/TS 16949 i IATF 16949 współpracujący z jednostkami certyfikującymi.

Główny obszar zainteresowania stanowi implementacja wymagań systemu zarządzania jakością w produkcji seryjnej oraz produkcji części serwisowych w przemyśle motoryzacyjnym z równoczesnym spełnieniem specyficznych wymagań klientów branży Automotive.

Izabela Kubicka

Od ponad 10 lat Dyrektor Produkcji w dużej firmie motoryzacyjnej, wiedza, kompetencje ale przede wszystkim praktyka w optymalizacji procesów produkcji z wykorzystaniem narzędzi lean: dobór narzędzi – weryfikacja dobranych narzędzi, wdrożenia podstawowych narzędzi 5S, karty pracy standaryzowanej, balans operatora SMED, wdrożenia systemu sugestii kaizen, marketingowe podejście do lean’a – system kalendarza zakładowego – szkolenia połączone z motywacją pracowników i szerzeniem świadomości w zakresie Lean, Shopfloor management – zarządzanie przez cele, ustawienie od początku całego procesu produkcyjnego w małych firmach

Piotr Bajor

Pełnomocnik ISO, szef działu jakości i kierownik akredytowanego laboratorium (1991-2000).

Doświadczenie we wdrażaniu systemów zarządzania (ISO 9001, 17025, 14001, ZKP itp.) w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych w wielu branżach.

25 – letni staż w prowadzeniu szkoleń z zakresu systemów zarządzania, metrologii, narzędzi jakości ( w tym min. MSA, SPC) – przeciętnie około 70 szkoleń otwartych i zamkniętych rocznie. Szkolenia realizowane dla przedsiębiorstw produkcyjnych (w tym głównie przemysł maszynowy, motoryzacja, AGD), firm handlowych oraz jednostek państwowych, m.in. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (Centrala i Oddziały w całej Polsce), Urzędy Miar.

Konsultant, doradca, trener oraz audytor jednostki certyfikującej DEKRA Certification w siedmiu dziedzinach specjalizacji (pod akredytacją PCA oraz DAkkS), właściciel laboratorium wzorcującego.